Studio Mayer

Belangrijkste voorzieningen

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Studio Mayer Patras ligt binnen 650 meter van het treinstation Patra en op 5 minuten wandelafstand van Agios Dionysios. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

    Dit 1-badkamer appartement is ongeveer 1 km afstand van het kasteel van Patras en op een korte afstand van Syntribani genesteld. Maak een rustige wandeling van 10 minuten naar het hart van het stadscentrum van Patras. Studio Mayer van 25 m² is op 25 minuten lopen van het Archeologisch Museum van Patras genesteld.

    Deze accommodatie heeft een balkon en biedt ook uitzicht op de zee. Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een douche.

    Studio Mayer bevat een complete keuken met faciliteiten. Een eettafel zorgen voor een aangename eetervaring. Piazza Santa Rosa biedt Griekse maaltijden op slechts een paar stappen van de accommodatie. Het appartement ligt net om de hoek bij Patras Intercity busstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 17:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00
    Licentienummer00002426320

    Kameropties bij Studio Mayer Patras

    Deze accommodatie heeft een balkon en biedt ook uitzicht op de zee. Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Mayer Patras Buitenkant foto Studio Mayer Patras Kamer foto Studio Mayer Patras Buitenkant foto Studio Mayer Patras Keuken foto Studio Mayer Patras Keuken foto Studio Mayer Patras Buitenkant foto Studio Mayer Patras Kamer foto Studio Mayer Patras Buitenkant foto Studio Mayer Patras Buitenkant foto Studio Mayer Patras Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Studio Mayer Patras

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Studio Mayer Patras

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Studio Mayer?
      De grootte van Studio Mayer is 25 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Mayer Patras